Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaBYT 1+1 V CENTRU LIBERCE, UL. SVATOPLUKOVA
BYT 1+1 V CENTRU LIBERCE, UL. SVATOPLUKOVA
Svatoplukova, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona1+1/kkIkona

 

Nabízíme pronájem pěkného prostorného bytu o velikosti 1+1 s lodžií o výměře 41 m2 v Liberci - Perštýn, ul. Svatoplukova, klidné místo v žádané lokalitě nedaleko centra. Byt je situován ve zvýšeném přízemí bytového domu.
Vybavení bytu: nová kuchyňská linka vybavena vestavnými spotřebiči -  sklokeramická varná deska, elektrická trouba, lednice, mrazák, koupelna se sprchovým koutem a WC, místo na pračku, šatna (komora), plovoucí podlaha v pokoji, plastová okna s žaluziemi, místo na šatní skříň v pokoji. K bytu náleží 1 garážové stání přímo v domě. Do bytu zaveden internet. Možný dlouhodobý pronájem. K užívání sklep. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  K nastěhování volný ihned. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 10.000,- Kč, služby cca 2.900,- Kč, jistota 13.000,- Kč, provize RK 8.500,- Kč.

Byt o velikosti 1+1 s lodžií o výměře 41 m2 v Liberci - Perštýn, ul. Svatoplukova, klidné místo v žádané lokalitě nedaleko centra. Byt je situován ve zvýšeném přízemí bytového domu. Vybavení bytu: nová kuchyňská linka vybavena vestavnými spotřebiči -  sklokeramická varná deska, elektrická trouba, lednice, mrazák, koupelna se sprchovým koutem a WC, místo na pračku, šatna (komora), plovoucí podlaha v pokoji, plastová okna s žaluziemi, místo na šatní skříň v pokoji. K bytu je možno užívat 1 garážové stání přímo v domě, za nájemné 1.000,- Kč/měsíc. Do bytu zaveden internet. Možný dlouhodobý pronájem. K užívání sklep. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. K nastěhování volný ihned. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt