Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečka BYT 2+1 V SUTERÉNU VILY
BYT 2+1 V SUTERÉNU VILY
Vrbova ulice, liberec
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona2+1/kkIkona

Samostatná bytová jednotka  o výměře 68 m2 umístěná v suterénu vily v žádané lokalitě města Liberce. Vilu postavil a užíval architekt Max Kühn ve Vrbově ulici, v Liberci I. Byt vhodný k rekonstrukci a úpravám pro využití na nebytový či bytový prostor. Nyní užíváno jako bytová jednotka o velikosti 2+1 s koupelnou a oddělenou toaletou. Orientace bytu západní. Pro lepší orientaci plánek bytu k dispozici. Vlastní plynový kotel, dřevěná okna s mřížemi. Zahrada domu není k užívání, vstup do jednotky zajištěn samostatným vchodem. Dům je převážně v původním stavu, novější střecha. V blízkosti se nachází veškerá infrastruktura, školy, nemocnice, obchody, zastávka tramvaje a autobusu cca 200 m. Z důvodu nedodání PENB, uvádíme energetickou tř. G, čímž byla splněna zákonná povinnost. Další informace a prohlídku Vám zajistí makléř.

Nabízíme k prodeji samostatnou bytovou jednotku  o výměře 68 m2 umístěnou v suterenu vily, kterou postavil a užíval architekt Max Kühna ve Vrbově ulici, v Liberci I.  Prostor je vhodný k úpravám pro využití na nebytový či bytový prostor v žádané lokalitě města Liberce. Nyní užíváno jako bytová jednotka o velikosti 2+1 s koupelnou a oddělenou toaletou ve společných prostorách domu. Orientace bytu západní. Pro lepší orientaci plánek bytu k dispozici. Vlastní plynový kotel, dřevěná okna s mřížemi. Zahrada domu není k užívání, vstup do jednotky zajištěn samostatným vchodem. Dům je převážně v původním stavu, novější střecha. V blízkosti se nachází veškerá infrastruktura, školy, nemocnice, obchody, zastávka tramvaje a autobusu cca 200 m. Sousedící Vítězná ulice nyní prochází kompletní rekonstrukcí.
Z důvodu nedodání PENB, uvádíme energetickou tř. G, čímž byla splněna zákonná povinnost. Další informace a prohlídku Vám zajistí makléř.V případě zájmu o prohlídku, prosím, kontaktujte makléře telefonicky.
Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt