Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPROSTORNÝ BYT 3+KK S BALKONY
PROSTORNÝ BYT 3+KK S BALKONY
Hálkova, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona3+1/kkIkona

 

Nabízíme prostorný byt o velikosti 3+kk s dvěma balkony a komorou o výměře 80 m2 v Liberci nedaleko centra, ul. Hálkova, ve 2. patře zrekonstruovaného bytového domu.
Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, malá sklokeramická varná deska, není trouba, nově rekonstruovaná koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, připojení na pračku. Velká vestavěná skříň a věšáková stěna v chodbě, plovoucí podlahy v pokojích, vytápění a ohřev vody vlastním plynovým kotlem, plastová okna s žaluziemi. Možnost parkování za 500,- Kč/měsíc.  Vhodný pro max. 3 až 4 osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. K dispozici od 09/2017 – prohlídky možné po předchozí domluvě. Po dohodě je možné byt zařídit nábytkem, pračkou a lednicí. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 15.500,- Kč, služby 2.900,- Kč, jistota 15.500,- Kč, provize pro RK 11.000,- Kč.

Byt o velikosti 3+kk s dvěma balkony a komorou o výměře 80 m2 v Liberci nedaleko centra, ul. Hálkova, ve 2. patře zrekonstruovaného bytového domu.Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, malá sklokeramická varná deska, není trouba, nově rekonstruovaná koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, připojení na pračku. Velká vestavěná skříň a věšáková stěna v chodbě, plovoucí podlahy v pokojích, vytápění a ohřev vody vlastním plynovým kotlem, plastová okna s žaluziemi. Možnost parkování za 500,- Kč/měsíc.  Vhodný pro max. 3 až 4 osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Po dohodě je možné byt zařídit nábytkem, pračkou a lednicí. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt