Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ HISTORICKÉHO DOMU V OBLASTI LADA V PODJEŠTĚDÍ
PRODEJ HISTORICKÉHO DOMU V OBLASTI LADA V PODJEŠTĚDÍ
Lada v podještědí
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkonaRodinný důmIkona2.500.000 Kč

 

K prodeji nabízíme historický dům v obci Lada v Podještědí. Dům z roku 1865 s původními dobovými prvky v oblíbené rekreační oblasti Lužických hor je vhodný k bydlení i rekreaci, vyhledávaná lokalita. Předmětem prodeje je rodinný dům č.p.1, postavený na vlastním, k jiho-západu orientovaném pozemku o celkové výměře 17.000 m2, u cesty spojující Jablonné v Podještědí ( na trase Liberec- Děčín) a Heřmanice (Ranč Malevil 4 km) . Pozemek je součástí chráněného území …….., nabízí klid a soukromí, zároveň je jeho užívání a údržba mírně omezené.
Dům je nyní trvale užíván a byl částečně rekonstruován. Z posledních úprav  stojí za zmínku především nová dřevěná okna, rekonstrukce kuchyně včetně elektroinstalace a dlažby, terasa, dřevník. Střecha, půdní prostor a samostatná garáž jsou vhodné k dokončení. Objekt je podsklepen, o dvou nadzemních podlaží a prostorné půdě. Dispozičně se jedná o vstupní halu, obývací pokoj s krbem, kuchyni, místnost s krbem, velkou původně hospodářskou místnost s původními klenbami a dlažbou, koupelnu s vanou a toaletou, terasa s dřevníkem. V patře najdeme prostornou chodbu se vstupy do 4 pokojů a na půdu.
Zastavěná plocha domu je cca 170 m2, celková užitná plocha domu je cca 480 m2. Dům je napojen na elektřinu (220V a 380V), voda je z vlastní studny (nové čerpadlo), kanalizace svedena do septiku. Vytápění zajišťuje kotel na dřevoplyn, ohřev vody dvouplášťovým bojlerem.
Části pozemku, které na dům navazují směrem do zahrady, jsou využívané k venkovnímu posezení a pro zahrádku, či také jako sklad dřeva. Dobrá dopravní dostupnost, příjezd po zpevněné, veřejné komunikaci. PENB není zpracován (třída G).
V Jablonném v Podještědí 2,5 km najdete drobnou veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, pošta, lékař, obchody). Do Liberce 30 km. Do Prahy 122 km na Černý Most - 70 minut
CENA: 2.621.000,- Kč.
Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti.

K prodeji nabízíme historický dům v obci Lada v Podještědí. Dům z roku 1865 s původními dobovými prvky v oblíbené rekreační oblasti Lužických hor je vhodný k bydlení i rekreaci, vyhledávaná lokalita. Předmětem prodeje je rodinný dům č.p.1, postavený na vlastním, k jiho-západu orientovaném pozemku o celkové výměře 17 000 m2, u cesty spojující Jablonné v Podještědí ( na trase Liberec - Děčín) a Heřmanice (Ranč Malevil 4 km). Pozemek je součástí chráněného území CHKO Lužické hory. Okolo domu pozemek využíván, větší část pozemku – omezené užití, krásná příroda, klid a soukromí. Dům je nyní trvale užíván a byl částečně rekonstruován. Úpravy - nová dřevěná okna, rekonstrukce kuchyně včetně elektroinstalace a dlažby, terasa, dřevník. Střecha, půdní prostor a samostatná garáž jsou vhodné k dokončení. Objekt je podsklepen, o dvou nadzemních podlaží a prostorné půdě. Dispozičně se jedná o vstupní halu, obývací pokoj s krbem, kuchyni, místnost s krbem, velkou původně hospodářskou místnost s původními klenbami a dlažbou, koupelnu s vanou a toaletou, terasa s dřevníkem. V patře najdeme prostornou chodbu se vstupy do 4 pokojů a na půdu. Zastavěná plocha domu je cca 170 m2, celková užitná plocha domu je cca 480 m2. Dům je napojen na elektřinu (220V a 380V), voda je z vlastní studny (nové čerpadlo), kanalizace svedena do septiku. Vytápění zajišťuje kotel na dřevoplyn, ohřev vody dvouplášťovým bojlerem. Části pozemku, které na dům navazují směrem do zahrady, jsou využívané k venkovnímu posezení a pro zahrádku, či také jako sklad dřeva. Dobrá dopravní dostupnost, příjezd po zpevněné, veřejné komunikaci. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. V Jablonném v Podještědí 2,5 km najdete drobnou veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, pošta, lékař, obchody). Do Liberce 30 km. Zastávka MHD 145m. Do Prahy 122 km na Černý Most - 70 minut. Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti. V případě zájmu o prohlídku, prosím, kontaktujte makléře telefonicky. Prohlídky možné po 15.8.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt