Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaNADSTANDARDNÍ RODINNÝ DŮM - REKREAČNÍ DŮM SE ZAHRADOU V JANOVĚ NAD NISOU
NADSTANDARDNÍ RODINNÝ DŮM - REKREAČNÍ DŮM SE ZAHRADOU V JANOVĚ NAD NISOU
Janov nad nisou
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona

 

Nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný – rekreační dům se zahradou v Janově nad Nisou. Komfortní minimálně užívaná novostavba z roku 2012 se nachází v Janově nad Nisou na mírně svažitém, jižně orientovaném pozemku obklopeném nádhernou přírodou u udržované cesty.  Ve vzdálenosti 1 km je lyžařské středisko Severák (10 lyžařských vleků), je zde i nástupní místo na lyžařské běžecké tratě Jizerské magistrály, Bedřichov 3 km. V létě tato oblíbená rekreační oblast poskytuje mnoho možností k aktivnímu odpočinku, přímo v Janově je bobová dráha, lanové centrum a spousta turistických tras i cyklostezek.
Celková užitná plocha domu je 285 m2. Dům o zastavěné ploše 140 m2 se zahradou 2171 m2 nabízí  suterén s garáží, technickou místností a šatnou, dále obytné přízemí se saunou, halou se zádveřím a hostinským pokojem a odpočinkové patro s ložnicemi.  V domě naleznete 3 koupelny a 1 samostatnou toaletu.
Dům je nabízen včetně kompletního zařízení a zahradní techniky.
Vybavení domu: špičkový topný systém s kombinací krbových kamen s výměníkem, elektrokotlem s velkou akumulační nádrží, regulace Brunner v kombinaci Siemens, sauna zn. Humiprof, kuchyně vybavena kvalitními spotřebiči (myčka 60 cm, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, digestoř, trouba -vše Ikea), kvalitní nábytek.
Dům i garáž jsou osazeny bezpečnostním systémem, který je napojen na pult centrální ochrany. Na pozemku dále nově založená zahrada, na niž navazuje nádherný les. Přístupy na pozemek a k domu vydlážděny žulovou dlažbou. Dům má vlastní studnu - vrt 60m, ČOV.
Energetická náročnost budovy, třída G mimořádně nehospodárná průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován.
V Jablonci nad Nisou vzdáleném 5 km najdete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, pošta, banka, lékaři, obchody). Do Liberce 15 km. Do Prahy 105 km na Černý Most - 70 minut, Harrachov 25 km.
CENA: 9.900.000,- Kč.
Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti.
CENA JE VČETNĚ KOMPLETNÍHO VYBAVENÍ A ZAHRADNÍ TECHNIKY.

Prodej nadstandardní rodinný – rekreační dům se zahradou v Janově nad Nisou. Komfortní minimálně užívaná novostavba z roku 2012 se nachází v Janově nad Nisou na mírně svažitém, jižně orientovaném pozemku obklopeném nádhernou přírodou u udržované cesty.  Ve vzdálenosti 1 km je lyžařské středisko Severák (10 lyžařských vleků), je zde i nástupní místo na lyžařské běžecké tratě Jizerské magistrály, Bedřichov 3 km. V létě tato oblíbená rekreační oblast poskytuje mnoho možností k aktivnímu odpočinku, přímo v Janově je bobová dráha, lanové centrum a spousta turistických tras i cyklostezek. Celková užitná plocha domu je 285 m2. Dům o zastavěné ploše 140 m2 se zahradou 2171 m2 nabízí  suterén s garáží, technickou místností a šatnou, dále obytné přízemí se saunou, halou se zádveřím a hostinským pokojem a odpočinkové patro s ložnicemi.  V domě naleznete 3 koupelny a 1 samostatnou toaletu.
Dům je nabízen včetně kompletního zařízení a zahradní techniky. Vybavení domu: špičkový topný systém s kombinací krbových kamen s výměníkem, elektrokotlem s velkou akumulační nádrží, regulace Brunner v kombinaci Siemens, sauna zn. Humiprof, kuchyně vybavena kvalitními spotřebiči (myčka 60 cm, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, digestoř, trouba - vše Ikea), kvalitní nábytek, kvalitní dřevěné podlahy. Dům i garáž jsou osazeny bezpečnostním systémem, který je napojen na pult centrální ochrany. Na pozemku dále nově založená zahrada, na niž navazuje nádherný les. Přístupy na pozemek a k domu vydlážděny žulovou dlažbou. Dům má vlastní studnu - vrt 60m, ČOV. Energetická náročnost budovy, třída G mimořádně nehospodárná průkaz energetické náročnosti budovy zatím není vypracován, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován. V Jablonci nad Nisou vzdáleném 5 km najdete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, pošta, banka, lékaři, obchody). Do Liberce 15 km. Do Prahy 105 km na Černý Most - 70 minut, Harrachov 25 km. Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt