Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaRODINNÝ DŮM S DVOJGARÁŽÍ A VELKÝM POZEMKEM, RÝNOVICE, JABLONEC NAD NISOU
RODINNÝ DŮM S DVOJGARÁŽÍ A VELKÝM POZEMKEM, RÝNOVICE, JABLONEC NAD NISOU
Andělská, rýnovice
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona

 

Zprostředkujeme prodej domu o obytné ploše 180m2 s volně stojící dvojgaráží na  pozemku 2500m2 s orientací na J/JZ v Rýnovicích u Jablonce nad Nisou. Dům má výbornou polohu mezi Jabloncem n/N. a Libercem (centrum JBC 3,5 km, do centra Liberce 8 km). Kolaudace domu proběhla v roce 2014. Jedná se o moderní dřevostavbu obdélníkového tvaru, postavenou renomovanou stavební firmou TFH, která se specializuje na dřevostavby. Dům je dvoupatrový, součástí ceny je dvojgaráž a dřevěný zahradní domek na uskladnění zahradního nábytku a nářadí. V přízemí domu o celkové dispozici 5+1 je obývací místnost se vstupem na terasu (terasa není dokončena), kuchyň, pracovna, komora a koupelna s toaletou. Do prvního patra vede z chodby dřevěné schodiště. V patře se nachází dvě ložnice, menší pokoj (pracovna), šatna a druhá koupelna s toaletou. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem.  Ohřev vody el. boilerem. V obývací místnosti a kuchyni a v koupelně je podlahové vytápění. Před dvojgaráží je další plocha pro parkování minimálně 2 aut. Okolní zástavba – nové rodinné domy, základní škola vzdálená 360 m od domu, autobusová zastávka 200 m od domu.
Podle vyhotoveného průkazu PENB se nemovitost nachází v energetické třídě B (úsporná).

Dům o podlahové ploše 153m2 s volně stojící dvojgaráží na pozemku o celkové výměře 2650m2 s orientací na J/JZ v Rýnovicích u Jablonce nad Nisou. Dům má výbornou polohu mezi Jabloncem n/N. a Libercem (centrum JBC 3,5 km, do centra Liberce 8 km). Kolaudace domu proběhla v roce 2014. Jedná se o moderní dřevostavbu obdélníkového tvaru, postavenou renomovanou stavební firmou TFH, která se specializuje na dřevostavby. Dům je dvoupatrový, součástí ceny je dvojgaráž a dřevěný zahradní domek na uskladnění zahradního nábytku a nářadí. V přízemí domu o celkové dispozici 5+1 je obývací místnost se vstupem na terasu (terasa před dokončením), kuchyň, pracovna, komora a koupelna s toaletou. Do prvního patra vede z chodby dřevěné schodiště. V patře se nachází ložnice, dětský pokoj, menší pokoj (pracovna), šatna a druhá koupelna s toaletou. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem.  Ohřev vody el. boilerem. V obývací místnosti a kuchyni a v koupelně je podlahové vytápění. Před dvojgaráží je další plocha pro parkování min. 2 aut. Výjezd k domu je vybetonován, je provedena příprava na jeho vyhřívání, v případě investice do tepelného čerpadla  stačí pouze připojit.  Okolní zástavba – nové rodinné domy, základní škola vzdálená 360 m od domu, autobusová zastávka 200 m od domu. Podle vyhotoveného průkazu PENB se nemovitost nachází v energetické třídě B (úsporná).

Makléř
Ing. Helena Gajdošová
+420 724 211 800
gajdosova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt