Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaByt 2+kk po rekonstrukci v Turnově
Byt 2+kk po rekonstrukci v Turnově
Květinová, turnov
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona2+1/kkIkona

 

Nabízíme zprostředkování pronájmu nadstandardně zrekonstruovaného a vybaveného bytu 2+kk  o velikosti 52 m2 s balkónem v zatepleném bytovém domě nedaleko nádraží v Turnově. Byt je středový a nachází se ve 2. patře domu. Byt je kompletně vybaven - kuchyňská linka (myčka, elektrický sporák, trouba, lednice s mrazákem, pračka), barový jídelní stůl a židle, sedací souprava, TV, nábytková stěna, v ložnici manželská postel, prostorná šatní skříň a komoda. Moderní koupelna se sprchovým koutem.
Přímo před domem je dostatek parkovacích míst. Internet je v bytě zaveden, stačí obnovit smlouvu s poskytovatelem. Vhodný pro 1-2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích zvířat.
K dispozici ihned.
Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Nájemné 9.500,- Kč/měsíc, zálohy na služby 3.100,-Kč/měsíc,- Kč, vratná jistina 18.000,-Kč, provize pro RK 10.000,-Kč.

Byt 2+kk  o velikosti 52 m2 s balkónem v zatepleném bytovém domě nedaleko nádraží v Turnově. Byt je středový a nachází se ve 2. patře domu. Byt je kompletně vybaven - kuchyňská linka (myčka, elektrický sporák, trouba, lednice s mrazákem, pračka), barový jídelní stůl a židle, sedací souprava, TV, nábytková stěna, v ložnici manželská postel, prostorná šatní skříň a komoda. Moderní koupelna se sprchovým koutem.Přímo před domem je dostatek parkovacích míst. Internet je v bytě zaveden, stačí obnovit smlouvu s poskytovatelem. Vhodný pro 1-2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích zvířat. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Ing. Helena Gajdošová
+420 724 211 800
gajdosova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt