Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaBYT 1+1 S GARÁŽÍ, UL. HEDVÁBNÁ
BYT 1+1 S GARÁŽÍ, UL. HEDVÁBNÁ
Hedvábná, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona1+1/kkIkona

 

Nabízíme pronájem velmi prostorného bytu v novostavbě o velikosti 1+1  (50 m2) v Liberci, ul. Hedvábná, 3. podlaží s bezbariérovým přístupem a s vlastním garážovým stáním, které je v ceně pronájmu.
Byt je vybaven velmi pěknou kuchyňskou linkou se sporákem a sklokeramickou deskou, troubou, digestoří a lednici s mrazákem. Dále nabízí menší balkon, prostornou koupelnu s vanou, samostatné WC a prostorné šatní skříně. Komora (5 m2) na patře.
Náklady: měsíční nájemné 6.000,- Kč, služby pro 1 osobu 1640,- Kč + elektřina, vratná kauce 10 000,- Kč, provize RK 7.000,- Kč.
Volný dohodou. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Vhodné pro maximálně 2 osoby, nekuřáky.

Prostorný byt v novostavbě o velikosti 1+1  (50 m2) v Liberci, ul. Hedvábná, 3. podlaží s vlastním garážovým stáním, které je v ceně pronájmu.  Byt je vybaven velmi pěknou kuchyňskou linkou se sporákem a sklokeramickou deskou, troubou, digestoří a lednici s mrazákem. Dále nabízí menší balkon, prostornou koupelnu s vanou, samostatné WC a prostorné šatní skříně. Komora (5 m2) na patře.  Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. Vhodné pro maximálně 2 osoby, nekuřáky.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt