Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaByt 1+1, ul. Svatoplukova, Perštýn
Byt 1+1, ul. Svatoplukova, Perštýn
Svatoplukova, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona1+1/kkIkona

 

Nabízíme pronájem menšího slunného bytu o velikosti 1+1 a výměře 45 m2 v Liberci - Perštýn, ul. Svatoplukova, klidné místo v žádané lokalitě nedaleko centra. Byt je situován ve zvýšeném přízemí zatepleného bytového domu.
Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, sporák, koupelna s vanou a připojením na pračku, samostatné WC s umyvadlem, komora, v předsíni bytu věšáková stěna, zrcadlo, plovoucí podlaha v pokoji, v kuchyni PVC a dlažba, plastová okna s žaluziemi. Vyhrazené místo s posezením na zahradě, možnost sušení prádla.   Parkování před domem na ulici. Možný dlouhodobý pronájem. K užívání sklep. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Prohlídky možné od 6.3.2017. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 5.400,- Kč, služby cca 2.500,- Kč, kauce 10.000,- Kč, provize RK 6.900,- Kč.

Pronájem menšího slunného bytu o velikosti 1+1 a výměře 45 m2 v Liberci - Perštýn, ul. Svatoplukova, klidné místo v žádané lokalitě nedaleko centra. Byt je situován ve zvýšeném přízemí zatepleného bytového domu. Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, sporák, koupelna s vanou a připojením na pračku, samostatné WC s umyvadlem, komora, v předsíni bytu věšáková stěna, zrcadlo, plovoucí podlaha v pokoji, v kuchyni PVC a dlažba, plastová okna s žaluziemi. Vyhrazené místo s posezením na zahradě, možnost sušení prádla. Parkování před domem na ulici. K užívání sklep. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt