Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaProstorný byt 2+kk u horních kasáren
Prostorný byt 2+kk u horních kasáren
žižkovo náměstí, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona2+1/kkIkona

 

Nabízíme pronájem prostorného bytu 2+kk o výměře 51 m2 v Liberci u horních kasáren, ul. Žižkovo náměstí, 2. patro zděného bytového domu.
Vybavení bytu: po kompletní rekonstrukci, nová kuchyňská linka, nový elektrický sporák, koupelna s vanou a WC, dřevěné podlahy po renovaci, nová plastová okna s žaluziemi. Vytápění a ohřev vody kombinovaným plynovým kotlem. K bytu je možno užívat sklep. Dobrá možnost parkování na parkovišti za domem. Možný dlouhodobý pronájem. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Volný ihned, prohlídky možné po předchozí dohodě.  Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 7.000,- Kč, služby cca 2.500,- Kč, kauce 14.000,- Kč, provize pro RK 7.500,- Kč.

Byt 2+kk o výměře 51 m2 v Liberci u horních kasáren, ul. Žižkovo náměstí, 2. patro zděného bytového domu. Vybavení bytu: po kompletní rekonstrukci, nová kuchyňská linka, nový elektrický sporák, koupelna s vanou a WC, dřevěné podlahy po renovaci, nová plastová okna s žaluziemi. Vytápění a ohřev vody kombinovaným plynovým kotlem. K bytu je možno užívat sklep. Dobrá možnost parkování na parkovišti za domem. Možný dlouhodobý pronájem. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. Náklady na byt: měsíční nájemné 7.000,- Kč, služby cca 2.500,- Kč, kauce 14.000,- Kč.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt