Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaProdej bytu 3+1, Machnín
Prodej bytu 3+1, Machnín
Spojovací, liberec
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona3+1/kkIkona1.580.000 Kč

 

Nabízíme exkluzivně k prodeji jako investici byt 3+1 v OV o výměře 56 m2 v Liberci – Machníně, ul. Spojovací, volný 06/2018. Byt se nachází ve 2. patře zděného bytového domu se 6ti byty, má bezpečnostní dveře, zrekonstruovanou koupelnu, kuchyňskou linku na míru a nové interiérové dveře včetně dřevěných obložek. Ohřev vody je pomocí bojleru, vytápění akumulačními kamny, elektrický sporák. V domě je zaveden plyn. Celková měsíční záloha na elektřinu 2000 Kč. V bytě jsou plastová okna, podlahové koberce v pokojích a ve vstupní části, v kuchyni je nová podlaha PVC, v koupelně dlažba. K bytu náleží 2 sklepy. V domě je k dispozici společná sušárna. Bezproblémové parkování u domu. Možnost dokoupení jedné až dvou garáží s elektřinou 200m od domu. Dostupnost do centra Liberce je po dálnici cca 5 min, 200m od domu zastávka MHD a státní autobus 50m, nedaleko zastávka vlaku. V obci je MŠ, škola 1. stupeň, pošta, lékař a obchod. Slunné místo s výhledem na Ještěd, orientace JV.
Vzhledem k tomu, že před zahájením prodeje nebyl majitelem dodán PENB, zařazujeme do kategorie G.

K prodeji nabízíme byt 3+1 v OV o výměře 56 m2 v Liberci – Machníně, ul. Spojovací. Byt je velmi  dobře dostupný do Liberce. Autobus u domu, pro nákupy blízko Globus, Kaufland. Výborné spojení s Libercem – do centra 9 minut. Možnost dokoupení jedné až dvou velkých garáží s elektřinou 200m od domu za cenu 2 x 100 000 Kč. Byt se nachází ve 2. patře zděného bytového domu se 6ti byty, má bezpečnostní dveře, zrekonstruovanou koupelnu, kuchyňskou linku na míru a nové interiérové dveře včetně dřevěných obložek. Ohřev vody je pomocí bojleru, vytápění akumulačními kamny, elektrický sporák. V domě je zaveden plyn. Celková měsíční záloha na elektřinu 2000 Kč. V bytě jsou plastová okna, podlahové koberce v pokojích a ve vstupní části, v kuchyni je nová podlaha PVC, v koupelně dlažba. K bytu náleží 2 sklepy. V domě je k dispozici společná sušárna. Bezproblémové parkování u domu. V obci je MŠ, škola 1. stupeň, pošta, lékař a obchod. Slunné místo s výhledem na Ještěd, orientace JV. Energetická náročnost budovy třída D.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt