Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaByt 2+1 ve vile, ul. Chebská
Byt 2+1 ve vile, ul. Chebská
Chebská, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona2+1/kkIkona

 

Nabízíme byt o velikosti 2+1 a výměře 60 m2 ve vilové čtvrti Liberce nad Botanickou zahradou a ZOO, ul. Chebská, přízemí vily se samostatným vstupem.
Vybavení bytu: kompletně zařízený nábytkem - kuchyňská linka, nový sporák, lednice s mrazákem, jídelní stůl s židlemi, zděná koupelna s vanou a WC, pračka, pohovka, křesla, postele, šatní skříně, věšáková stěna, nová plastová okna.  K bytu je možno užívat zahradu, samostatný altán a posezení před vchodem do bytu. Byt je vytápěný samost. kombinovaným plynovým kotlem. Možnost parkování 1 autem před domem. Vhodný je pro maximálně 1 až 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Volný je od 1.2.2017
Náklady na byt: měsíční nájemné pro 1 osobu 6.500,- Kč, 2 osoby 8.000,- Kč, služby cca 3.000,- Kč, kauce 2 nájmy, provize pro RK 7.500,- Kč.

Byt o velikosti 2+1 a výměře 60 m2 ve vilové čtvrti Liberce nad Botanickou zahradou a ZOO, ul. Chebská, přízemí vily se samostatným vstupem.Vybavení bytu: kompletně zařízený nábytkem - kuchyňská linka, nový sporák, lednice s mrazákem, jídelní stůl s židlemi, zděná koupelna s vanou a WC, pračka, pohovka, křesla, postele, šatní skříně, věšáková stěna, nová plastová okna.  K bytu je možno užívat zahradu, samostatný altán a posezení před vchodem do bytu. Byt je vytápěný samost. kombinovaným plynovým kotlem. Možnost parkování 1 autem před domem. Vhodný je pro maximálně 1 až 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt