Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaKvalitní rodinný dům ve Stráži nad Nisou
Kvalitní rodinný dům ve Stráži nad Nisou
Mezi domky, stráž nad nisou
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona

 

Nabízíme prodej velmi kvalitního rodinného domu – dřevostavby s okrasnou zahradou 980 m2 a bazénem ve Stráži nad Nisou, ul. Mezi Domky. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený dům užívaný 8 let.
Dům nabízí příjemný obytný prostor s kvalitní kuchyní včetně vestavěných spotřebičů, celkem 3 koupelny, garáž s přímým vstupem do domu, terasu propojující obytný prostor se zahradou chrání pergola. Rohový dům s jihozápadní orientací nabízí kvalitní možno i dvougenerační bydlení s možností  oddělení garsoniery s vlastním vstupem ze zahrady. Schodiště do patra je dřevěné, v patře se nachází 4 pokoje a velká prostorná moderní koupelna s vanou i sprchovým koutem. Součástí domu je také garáž pro jeden automobil, kde je dostatek místa pro skladování nářadí. Dům je vybaven zabezpečovacím zařízením. Je vytápěn elektrickým kotlem, podlahové vytápění v celém domě, plovoucí podlahy a dlažby.  Nízké náklady na provoz domu i při komfortním užívání. Užitná plocha domu je 233 m2. Dům napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.  Dům obdržel odborný posudek tzv. Blower Door test  a úspěšně prošel termovizním měřením energetických ztrát. Okolo domu je položena dlažba, hotová je i terasa a oplocení domu, včetně pojezdové brány na ovládání. Možnost parkování 2 aut na vlastím pozemku před domem. Zahrada je odborně navržena bez nutnosti náročné údržby, ovocné stromy. Venkovní bazén je součástí vybavení.
Parkování 2 aut na vlastním pozemku. Zahrada 980 m2. Dojezdová vzdálenost autem do LBC cca 8 minut. V obci škola, školka, pošta, MHD do Liberce.
Hypotéku zařídíme. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Velmi kvalitní a úsporný rodinný dům – dřevostavba s okrasnou zahradou 980 m2 a bazénem ve Stráži nad Nisou, ul. Mezi Domky. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený dům užívaný 8 let. Dům obdržel odborný posudek tzv. Blower Door test  a úspěšně prošel termovizním měřením energetických ztrát. Průkaz energetické náročnosti budovy – PENB s výsledkem B – velmi úsporný. Dům nabízí příjemný obytný prostor s kvalitní kuchyní včetně vestavěných spotřebičů, celkem 3 koupelny, garáž s přímým vstupem do domu, terasu propojující obytný prostor se zahradou chrání pergola. Rohový dům s jihozápadní orientací nabízí kvalitní možno i dvougenerační bydlení s možností  oddělení garsoniery s vlastním vstupem ze zahrady. Schodiště do patra je dřevěné, v patře se nachází 4 pokoje a velká prostorná moderní koupelna s vanou i sprchovým koutem. Součástí domu je také garáž pro jeden automobil, kde je dostatek místa pro skladování nářadí. Dům je vybaven zabezpečovacím zařízením. Je vytápěn elektrickým kotlem, podlahové vytápění v celém domě, plovoucí podlahy a dlažby.  Nízké náklady na provoz domu i při komfortním užívání. Užitná plocha domu je 233 m2. Dům napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.  Okolo domu je položena dlažba, hotová je i terasa a oplocení domu, včetně pojezdové brány na ovládání. Možnost parkování 2 aut na vlastím pozemku před domem. Zahrada je odborně navržena bez nutnosti náročné údržby, ovocné stromy. Venkovní bazén je součástí vybavení. Dojezdová vzdálenost autem do LBC cca 8 minut. V obci škola, školka, pošta, MHD do Liberce. Hypotéku zařídíme. PENB zařazen do energetické třídy B-velmi úsporný.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt