Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaProdej zařízeného bytu 1+1 s lodžií a garážovým stáním
Prodej zařízeného bytu 1+1 s lodžií a garážovým stáním
Kašmírová, liberec
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona1+1/kkIkona

 

Nabízíme prodej zcela zařízeného luxusního bytu 1+1 s lodžií a garážovým stáním v bytovém domě v blízkém centru města Liberce – ul. Kašmírová. Družstevní byt o výměře 51 m2 a komorou 3,5 m2 ve stejném patře je nabízen včetně kompletního vybavení (lednice s mrazákem, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, digestoř, sklokeramická deska, trouba od firem Baumatic, Bauknecht, Liebherr). Byt je rovněž kompletně zařízený nábytkem – velké vestavěné skříně v zádveří, jídelna, pracovna, ložnice, koupelna. Byt situován v  5. nadzemním podlaží bytového domu s bezbariérovým přístupem.
Byt je výhodně obsazen platícím nájemníkem a vázán platnou podnájemní smlouvou. Výhodné jako investice. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. Anuita celkem 317.000,- Kč se splátkou anuity 3.140,- Kč/měsíc, byt i garážové stání nyní v družstevním vlastnictví, převod do OV vlastnictví v roce 2026.

Byt 1+1 s lodžií a garážovým stáním v bytovém domě v blízkém centru města Liberce – ul. Kašmírová. Družstevní byt o výměře 51 m2 a komorou 3,5 m2 ve stejném patře je nabízen včetně kompletního vybavení (lednice s mrazákem, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, digestoř, sklokeramická deska, trouba od firem Baumatic, Bauknecht, Liebherr). Byt je rovněž kompletně zařízený nábytkem – velké vestavěné skříně v zádveří, jídelna, pracovna, ložnice, koupelna. Byt situován v  5. nadzemním podlaží bytového domu s bezbariérovým přístupem.Byt je výhodně obsazen platícím nájemníkem a vázán platnou podnájemní smlouvou. Výhodné jako investice. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. Byt i garážové stání v družstevním vlastnictví, převod do OV vlastnictví v roce 2026.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt