Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkařadový dům a garáží a zahradou 4+k, březnická, dolní hanychov
řadový dům a garáží a zahradou 4+k, březnická, dolní hanychov
Březnická, dolní hanychov
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona4+1/kk a většíIkona

 

Koncový řadový dům s garáží a zahradou v ulici Březnická, Liberec VIII – Dolní Hanychov. Dům je ve výborném stavu. Dispozice domu: dům o velikosti 4+kk a výměře 97 m2, garáž 18 m2, v přízemí obytný prostor s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu. Toaleta, zádveří s odkládacím prostorem a skříní. V patře nalezneme 3 pokoje a koupelnu s vanou a sprchovým koutem, toaleta, umyvadlo, řádně servisovaný plynový kotel, ohřívá i vodu. Z jednoho z pokojů přístup na půdu s úložnými prostory. Garáž – úložné prostory pro sportovní vybavení, manuální ovládání, elektřina, venkovní stání pro 1-2 automobily.
V případě tohoto pronájmu není zatím možnost z důvodu budoucí kolaudace domu zřízení trvalého bydliště.
Dům bude předán vymalovaný, uklizený, zcela v pořádku.
Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Koncový řadový dům s garáží a zahradou v ulici Březnická, Liberec VIII – Dolní Hanychov. Dům je ve výborném stavu. Dispozice domu: dům o velikosti 4+kk a výměře 97 m2, garáž 18 m2, v přízemí obytný prostor s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu. Toaleta, zádveří s odkládacím prostorem a skříní. V patře nalezneme 3 pokoje a koupelnu s vanou a sprchovým koutem, toaleta, umyvadlo, řádně servisovaný plynový kotel, ohřívá i vodu. Z jednoho z pokojů přístup na půdu s úložnými prostory. Garáž – úložné prostory pro sportovní vybavení, manuální ovládání, elektřina, venkovní stání pro 1-2 automobily.V případě tohoto pronájmu není zatím možnost z důvodu budoucí kolaudace domu zřízení trvalého bydliště.Dům bude předán vymalovaný, uklizený, zcela v pořádku.Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt