Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaKrásný rd v albrechticích u frýdlantu
Krásný rd v albrechticích u frýdlantu
Albrechtice u frýdlantu
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona

 

Příjemný dvoupatrový rodinný dům/chalupu s dvojgaráží a velkou, pečlivě udržovanou zahradou. Dům je ve výborném stavu, kolaudace domu proběhla v roce 2003. Nachází se v  romantické krajině 12 km od Liberce v obci Albrechtice u Frýdlantu. Na pozemku o celkové rozloze 3656m2, z čehož vlastní zastavěná plocha domu je 160m2, se nachází okrasné zahradní jezírko, zastřešené venkovní posezení a zahradní domek s kuchyňkou a možností přespání. Vedle zahradního domku je přístřešek na dřevo a udírna. V přízemí domu je prostorná obývací místnost s krbem a vstupem na zahradu se zastřešeným venkovním sezením, kuchyň a koupelna s toaletou. Z chodby v přízemí je vchod do prostorné garáže pro dvě auta, spíže a chladného sklepa, kde byla vinotéka. Do prvního patra vede z chodby dřevěné schodiště. V patře se nachází dvě ložnice o velikosti 24 m2 a 29m2, velký obytný prostor o velikosti 39m2, samostatná šatna a druhá koupelna s toaletou. Prostor při vstupu do patra je využíván jako pracovní kout nebo prostor na cvičení. Vytápění je zajištěno krbem a elektrickým kotlem s možností regulace teploty v každé místnosti. Ohřev vody el. boilerem. V obývací místnosti a kuchyni je dlažba s podlahovým vytápěním, v patře jsou dřevěné podlahy a vytápění radiátory. Vjezd na pozemek je zajištěn přes bránu s dálkovým ovládáním, vydlážděná plocha ze žulových kostek za domem nabízí další možnost parkování až pro tři auta. Zdroj pitné vody je z vlastní studny. Nově byl vyhotoven průkaz PENB, dle kterého splňuje nemovitost třídu D.
Nemovitost je možné využít k trvalému bydlení i jako reprezentativní rekreační objekt.
V případě Vašeho zájmu Vám rádi pomůžeme se zprostředkováním hypotéky, či prodejem jiné nemovitosti.

Příjemný dvoupatrový rodinný dům/chalupu s dvojgaráží a velkou, pečlivě udržovanou zahradou. Dům je ve výborném stavu, kolaudace domu proběhla v roce 2003. Nachází se v  romantické krajině 12 km od Liberce v obci Albrechtice u Frýdlantu. Na pozemku o celkové rozloze 3656m2, z čehož vlastní zastavěná plocha domu je 160m2, se nachází okrasné zahradní jezírko, zastřešené venkovní posezení a zahradní domek s kuchyňkou a možností přespání. Vedle zahradního domku je přístřešek na dřevo a udírna. V přízemí domu je prostorná obývací místnost s krbem a vstupem na zahradu se zastřešeným venkovním sezením, kuchyň a koupelna s toaletou. Z chodby v přízemí je vchod do prostorné garáže pro dvě auta, spíže a chladného sklepa, kde byla vinotéka. Do prvního patra vede z chodby dřevěné schodiště. V patře se nachází dvě ložnice o velikosti 24 m2 a 29m2, velký obytný prostor o velikosti 39m2, samostatná šatna a druhá koupelna s toaletou. Prostor při vstupu do patra je využíván jako pracovní kout nebo prostor na cvičení. Vytápění je zajištěno krbem a elektrickým kotlem s možností regulace teploty v každé místnosti. Ohřev vody el. boilerem. V obývací místnosti a kuchyni je dlažba s podlahovým vytápěním, v patře jsou dřevěné podlahy a vytápění radiátory. Vjezd na pozemek je zajištěn přes bránu s dálkovým ovládáním, vydlážděná plocha ze žulových kostek za domem nabízí další možnost parkování až pro tři auta. Zdroj pitné vody je z vlastní studny. Nově byl vyhotoven průkaz PENB, dle kterého splňuje nemovitost třídu D.Nemovitost je možné využít k trvalému bydlení i jako reprezentativní rekreační objekt. V případě Vašeho zájmu Vám rádi pomůžeme se zprostředkováním hypotéky, či prodejem jiné nemovitosti.

Makléř
VELINVEST s.r.o.
+420 485 103 279
info@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt