Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaMezonetový byt 6+kk
Mezonetový byt 6+kk
Boženy němcové, liberec
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona

 

Exkluzivní atypický byt po kompletní rekonstrukci v klidné části Liberce ul. Boženy Němcové. Jedná se o prestižní adresu v centru Liberce v bytovém domě, který nabízí kvalitní správu domu a údržbu. Byt nabízí příjemnou polohu i orientaci, vše udržované. Tichý a prostorný mezonetový byt 6+kk s 2 balkony a lodžií se nachází v 5. a 6. podlaží moderního domu. Orientace bytu jihozápadní až jihovýchodní. Pěkné panoramatické výhledy na město. Nižší úrovni bytu dominuje prostorná hala s dřevěným schodištěm s odděleným vstupem do obývacího pokoje, kuchyně a koupelny. Dále zde nalezneme příjemnou jídelnu a 2 zasklené balkony. V obývacím pokoji a jídelně se nachází kvalitní dřevěná podlaha. Vyšší úroveň mezonetu je tvořena prosluněnou halou, 2 ložnicemi, velkou koupelnou, samostatnou toaletou a prostornou pracovnou s lodžií. Byt je nabízen ve stavu shell & core a poskytuje tak budoucímu majiteli možnost dokončit interiér dle vlastních představ a vkusu. K současnému vybavení patří kvalitní štukové omítky, kvalitní okna a balkonové dveře, včetně kvalitních střešních oken s mramorovými parapety, nové rozvody elektřiny a přípravu pro prostornou kuchyňskou linku. Kupní cena zahrnuje 2 velké garáže včetně prostorných úložných prostor, vše přístupné z  chodby domu.
Interiér 153 m2, balkony a lodžie celkem 15,8 m2, sklep 3,6 m2, 2 garáže (24,3 a 17,3 m2). Vytápění zajištěno v současné době dálkově, dům bude vytápěn vlastní kotelnou s tepelnými čerpadly. Financování zajistíme.
Ve spolupráci se společností LOCA home staging je připravena také videoprezentace bytu. Ukazatel energetické náročnosti budovy: D.

Exkluzivní atypický byt po kompletní rekonstrukci v klidné části Liberce ul. Boženy Němcové. Jedná se o prestižní adresu v centru Liberce v bytovém domě, který nabízí kvalitní správu domu a údržbu. Byt nabízí příjemnou polohu i orientaci, vše udržované. Tichý a prostorný mezonetový byt 6+kk s 2 balkony a lodžií se nachází v 5. a 6. podlaží moderního domu. Orientace bytu jihozápadní až jihovýchodní. Pěkné panoramatické výhledy na město. Nižší úrovni bytu dominuje prostorná hala s dřevěným schodištěm s odděleným vstupem do obývacího pokoje, kuchyně a koupelny. Dále zde nalezneme příjemnou jídelnu a 2 zasklené balkony. V obývacím pokoji a jídelně se nachází kvalitní dřevěná podlaha. Vyšší úroveň mezonetu je tvořena prosluněnou halou, 2 ložnicemi, velkou koupelnou, samostatnou toaletou a prostornou pracovnou s lodžií. Byt je nabízen ve stavu shell & core a poskytuje tak budoucímu majiteli možnost dokončit interiér dle vlastních představ a vkusu. K současnému vybavení patří kvalitní štukové omítky, kvalitní okna a balkonové dveře, včetně kvalitních střešních oken s mramorovými parapety, nové rozvody elektřiny a přípravu pro prostornou kuchyňskou linku. Kupní cena zahrnuje 2 velké garáže včetně prostorných úložných prostor, vše přístupné z  chodby domu.Interiér 153 m2, balkony a lodžie celkem 15,8 m2, sklep 3,6 m2, 2 garáže (24,3 a 17,3 m2). Vytápění zajištěno v současné době dálkově, dům bude vytápěn vlastní kotelnou s tepelnými čerpadly. Financování zajistíme.Ve spolupráci se společností LOCA home staging je připravena také videoprezentace bytu. Ukazatel energetické náročnosti budovy: D.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt