Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ DOMU V TEREZÍNĚ - NOVÉ KOPISTY - KRÉTA
PRODEJ DOMU V TEREZÍNĚ - NOVÉ KOPISTY - KRÉTA
Kréta, terezín
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkonaRodinný důmIkona2.900.000 Kč

 

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o zastavěné ploše 132 m2 s garáží a přilehlou zahradou se zemědělskou stavbou. Celková výměra pozemků  je 742 m2 včetně staveb. Pozemek nabízí vstup ze dvou stran – ulice Kréta a z druhé strany je silnice na Litoměřice. Autobus do Litoměřic 50 m.
Nemovitost je způsobilá k nastěhování, nicméně doporučuji rekonstrukci.
Přízemí domu: Zádveří a vstupní chodba, prostorná kuchyně, obývací pokoj, ložnice a pracovna, koupelna, záchod, vstup do sklepa (částečně podsklepeno) a na půdu (nevyužité podkroví vhodné k rekonstrukci).
Dům má vlastní studnu, přivedena i obecní voda, elektřina 230/400 V, Ohřev vody el. boilerem.  Vytápění plynovým kotlem??
Dům je napojen na septik, přivedena pevná linka a kabelová TV.
Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti.

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o zastavěné ploše 132 m2 s garáží a přilehlou zahradou se zděnou dílnou a kůlnou. Celková výměra pozemků  je 742 m2 včetně staveb. Pozemek nabízí vstup ze dvou stran – ulice Kréta a z druhé strany je silnice na Litoměřice. Autobus do Litoměřic 50 m. Nemovitost je způsobilá k nastěhování, nicméně doporučuji rekonstrukci. Přízemí domu: Zádveří a vstupní chodba, prostorná kuchyně, obývací pokoj, ložnice a pracovna, koupelna, záchod, vstup do sklepa (částečně podsklepeno) a na půdu (nevyužité podkroví vhodné k rekonstrukci). Dům má vlastní studnu, přivedena i obecní voda, elektřina 230/400 V, Ohřev vody el. bojlerem.  Vytápění plynovým kotlem. Dům je napojen na septik, přivedena pevná linka a kabelová TV. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. V dosahu Mateřská a Základní škola (100 m), město Terezín (500 m) s občanskou vybaveností, sportovní areál (50m), golfové hřiště (1km), vlakové  nádraží (Bohušovice n.O. do 15 minut chůze), nájezd na dálnici do 15 minut dojezdu. Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt