Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRONÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 1+KK S TERASOU
PRONÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 1+KK S TERASOU
Ul. u slunečních lázní, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona1+1/kkIkona9.000 Kč / měsíc

 

Nabízíme prostorný, slunný byt o výměře 48 m2 s terasou 12 m2 a parkováním na vlastním pozemku v Liberci Ruprechticích, ul. U Slunečních lázní, v přízemí (1. patře) bytového domu.
Vybavení bytu: kuchyňská linka na míru, spotřebiče zn. AEG nadstandard – sklokeramická varná deska, trouba, lednice, myčka 45 cm, mikrovlnná trouba, podlaha dřevěná olejovaný sibiřský modřín, dlažby, koupelna se sprchovým koutem, v podlaze podlahové vytápění, prostorná předsíň se skříní, samostatné WC, komora s kombinovaným plynovým kotlem, dřevěná okna, dřevěná okna s bambusovými žaluziemi, na terase elektrická markýza na dálkové ovládání, zabezpečovací zařízení, možnost internetu.
V ceně nájmu 1 parkovací místo na oploceném parkovišti za závorou. K bytu je možné užívat sklep 5,6 m2 s možností trezoru, v domě kolárna. Volný od 7/2019. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 12.000,- Kč, služby do 3.000, kauce 15.000,- Kč, provize pro RK 10.000,- Kč.

Nabízíme luxusní prostorný byt o výměře 48 m2 s terasou 12 m2 v Liberci Ruprechticích, ul. U Slunečních lázní, v přízemí (1. patře) bytového domu. Vyjímečná možnost parkování - kryté parkovací stání v garáži za cenu 1.000,- Kč/měsíc, venkovní parkovací stání na ohrazeném pozemku za cenu 500,- Kč/měsíc.

Nadstandardní vybavení bytu: kuchyňská linka na míru, spotřebiče zn. AEG – sklokeramická varná deska, trouba, lednice, myčka 45 cm, mikrovlnná trouba, podlaha dřevěná olejovaný sibiřský modřín, dlažby, koupelna se sprchovým koutem, v podlaze podlahové vytápění, prostorná předsíň se skříní, samostatné WC, komora s kombinovaným plynovým kotlem, dřevěná eurookna s bambusovými žaluziemi, na terase elektrická markýza na dálkové ovládání, zabezpečovací zařízení, internet.

K bytu je možné užívat bezpečný prostorný sklep 5,6 m2 s možností trezoru, v domě kolárna. K dispozici ihned. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Náklady na byt: měsíční nájemné 9.000,- Kč, služby do 3.000, jistota 20.000,- Kč, provize pro RK 9.000,- Kč.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt