Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRONÁJEM BYTU 1+KK, UL. HODKOVICKÁ, LIBEREC
PRONÁJEM BYTU 1+KK, UL. HODKOVICKÁ, LIBEREC
Hodkovická, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona1+1/kkIkona6.000 Kč / měsíc

 

Nabízíme pronájem pěkného bytu 1+kk o výměře 35 m2 v Liberci – u Poštovního náměstí, ul. Hodkovická, 1. podlaží zděného bytového domu se zateplenou fasádou.
Vybavení bytu: po kompletní rekonstrukci, nová kuchyňská linka, sklokeramická varná deska, trouba, zděná koupelna s vanou, samostatné WC, komora s místem na pračku, plastová okna. Podlahy – renovované parkety, plov. podlaha a dlažba. Samostatné vytápění elektrickými přímotopy, ohřev el. boiler. Velmi dobrá možnost parkování na oploceném pozemku u domu. Možný dlouhodobý pronájem. Vhodný je pro maximálně 1 až 2 osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.
Byt je k dispozici od 1/2019 – prohlídky možné po předchozí domluvě.
Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 6.000,- Kč + služby cca 2.300,- Kč, jistota 10.000,- Kč, provize RK 7.900,- Kč.

Nabízíme pronájem pěkného bytu 1+kk o výměře 35 m2 v Liberci – u Poštovního náměstí, ul. Hodkovická, 1. podlaží zděného bytového domu se zateplenou fasádou.  Vybavení bytu: po kompletní rekonstrukci, nová kuchyňská linka, sklokeramická varná deska, trouba, zděná koupelna s vanou, samostatné WC, komora s místem na pračku, plastová okna. Podlahy – renovované parkety, plov. podlaha a dlažba. Samostatné vytápění elektrickými přímotopy, ohřev el. boiler. Velmi dobrá možnost parkování na oploceném pozemku u domu. Možný dlouhodobý pronájem. Vhodný je pro maximálně 1 až 2 osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Byt je k dispozici od 1/2019 – prohlídky možné po předchozí domluvě.  Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. Náklady na byt: měsíční nájemné 6.000,- Kč + služby cca 2.300,- Kč, jistota 10.000,- Kč, provize RK 7.900,- Kč.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt