Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 1+kk, UL. KAŠMÍROVÁ
PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 1+kk, UL. KAŠMÍROVÁ
Kašmírová, liberec
Prodej
Volné
IkonaProdejIkona1+1/kkIkona1.590.000 Kč

 

Nabízíme prodej velmi prostorného družstevního bytu nedaleko centra města v klidné a žádané lokalitě.
Byt o velikosti 1+1 (51 m2) s komorou na patře (5 m2) v Liberci, ul. Kašmírová, 3. podlaží novostavby s bezbariérovým přístupem a s výbornou možností parkování. Orientace bytu je jihovýchodní.
Byt je vybaven pěknou kuchyňskou linkou se sporákem se sklokeramickou deskou, troubou zn. Bauknecht, digestoří zn. Baumatic a zabudovanou lednicí s mrazákem. Dále nabízí prostornou koupelnu s vanou a samostatné WC. V zádveří je součástí vybavení šatní skříň. Nízké provozní náklady. V současné době obsazen spolehlivým nájemníkem, čistý měsíční výnos z nájmu je 7.000,- Kč. Možno uvolnit dohodou. Vhodný jako investice. Anuita bytu je zcela splacena.
Je zde možnost dokoupení krytého garážového stání.
Prohlídky po dohodě. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Nabízíme prodej prostorného investičního bytu (51 m2) 1+kk s lodžií nedaleko centra města v klidné a žádané lokalitě Liberce, ul.Kašmírová. Družstevní byt se zcela splacenou anuitou je situován ve 3. podlaží novostavby. Nabízí bezbariérový přístup, výbornou možnost parkování a komoru na patře (5m2). Orientace bytu je jihovýchodní. Byt je vybaven pěknou kuchyňskou linkou se sporákem se sklokeramickou deskou, troubou zn. Bauknecht, digestoří zn. Baumatic a zabudovanou lednicí s mrazákem. Dále nabízí prostornou koupelnu s vanou a samostatné WC. V zádveří je součástí vybavení šatní skříň. Nízké provozní náklady. Vhodný jako investice. Je zde možnost dokoupení krytého garážového stání. Prohlídky po dohodě. PENB  je s platným zákonem zařazena do energetické třídy C.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt