Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU, PROSEČ POD JEŠTĚDEM
PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU, PROSEČ POD JEŠTĚDEM
Proseč pod ještědem, liberec
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkonaStavebníIkona

 

Naše kancelář nabízí prodej výjimečného stavebního pozemku.
Nepromarněte možnost vlastnit exkluzivní místo k výstavbě domu či chaty k rekreaci, nebo k výstavbě rodinného domu pro trvalé bydlení ve velice klidné části obce.
Jedná se o slunný pozemek s nádherným výhledem na České Středohoří a Kokořínsko. Nabízí soukromí, celodenní slunce, výborný přístup z dálnice a pouhých 15 minut autem z Liberce. Pozemek se nachází pod správou obce Proseč pod Ještědem na jižním svahu Ještědského hřebene. Má výborný přístup po nové asfaltové komunikaci, která je pečlivě udržovaná i v zimě.
Voda a elektřina přivedena k hranicím pozemku.
Celková výměra je 1 477 m2.

Prodej výjimečného stavebního pozemku.Nepromarněte možnost vlastnit exkluzivní místo k výstavbě domu či chaty k rekreaci, nebo k výstavbě rodinného domu pro trvalé bydlení ve velice klidné části obce. Jedná se o slunný pozemek s nádherným výhledem na České Středohoří a Kokořínsko. Nabízí soukromí, celodenní slunce, výborný přístup z dálnice a pouhých 15 minut autem z Liberce. Pozemek se nachází pod správou obce Proseč pod Ještědem na jižním svahu Ještědského hřebene. Má výborný přístup po nové asfaltové komunikaci, která je pečlivě udržovaná i v zimě. Voda a elektřina přivedena k hranicím pozemku. Celková výměra je 1 477 m2.

Makléř
Petr Ondráček
realitní makléř se zkušeností
s prodeji zahraničních nemovitostí
+420 777 168 373
ondracek@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt