Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU, PROSEČ POD JEŠTĚDEM
PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU, PROSEČ POD JEŠTĚDEM
Proseč pod ještědem, liberec
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkonaStavebníIkona

 

Nabízíme exkluzivní stavební pozemek k výstavbě rodinného domu, popřípadě k výstavbě výjimečného víkendového sídla s garancí absence jakékoliv další nové výstavby v okolí.
Jedná se o slunný pozemek s majestátním výhledem na České středohoří a Kokořínsko. Nabízí absolutní soukromí, výborný přístup z dálnice a pouhých 15 minut autem z Liberce. Pozemek se nachází pod správou obce Proseč pod Ještědem na jižním svahu Ještědského hřebene. Má výborný přístup po nové asfaltové komunikaci, která je pečlivě udržovaná i v zimě.
V případě zájmu, je k pozemku k dispozici i veškerá potřebná dokumentace pro výstavbu nezrealizovaného rodinného domu.
Voda a elektřina přivedena k hranicím pozemku.
Celková výměra je 8002 m2, z toho zastavitelná plocha 2700 m2.

Stavební pozemek k výstavbě rodinného domu, popřípadě k výstavbě výjimečného víkendového sídla s garancí absence jakékoliv další nové výstavby v okolí. Jedná se o slunný pozemek s majestátním výhledem na České středohoří a Kokořínsko. Nabízí absolutní soukromí, výborný přístup z dálnice a pouhých 15 minut autem z Liberce. Pozemek se nachází pod správou obce Proseč pod Ještědem na jižním svahu Ještědského hřebene. Má výborný přístup po nové asfaltové komunikaci, která je pečlivě udržovaná i v zimě.V případě zájmu, je k pozemku k dispozici i veškerá potřebná dokumentace pro výstavbu nezrealizovaného rodinného domu. Voda a elektřina přivedena k hranicím pozemku. Celková výměra je 8002 m2, z toho zastavitelná plocha 2700 m2.

Makléř
Petr Ondráček
realitní makléř se zkušeností
s prodeji zahraničních nemovitostí
+420 777 168 373
ondracek@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt