Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ BYTU 3+1, JABLONEC NAD NISOU
PRODEJ BYTU 3+1, JABLONEC NAD NISOU
Sadová, jablonec nad nisou
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona3+1/kkIkona1.360.000 Kč

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií o celkové ploše bytu 78,1 m2 v OV v Jablonci nad Nisou, ul. Sadová. Byt v v 1.NP zcela opraveného panelového domu v klidné lokalitě u Tyršových sadů. Byt je vhodný k částečné rekonstrukci případně k pronájmu stávajícím nájemcem. Je možné ho nabídnout jako pronajatý s dlouhodobou nájemní smlouvu, případně bez nájemce, k dispozici po dohodě.
Vybavení: Původní stav, jádro sádrokarton, komora, oddělené WC, koupelna s vanou, byt nyní užíván jako 4+1, nová plastová okna včetně parapetů, zasklená lodžie, sklep.
Měsíční zálohy: 4.000,- Kč + elektřina, z toho úvěr 1950,- Kč/měsíc.
Lokalita s vynikající občanskou vybaveností (vše v pochůzí vzdálenosti, park Tyršovy Sady), cesta na Prahu 100 m, výborná možnost parkování.
Koupi hypotečním úvěrem zajistíme. Zajímavá investice.
Prohlídky po dohodě.
Ukazatel energetické náročnosti budovy: C

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií o celkové ploše bytu 78,1 m2 v OV v Jablonci nad Nisou, ul. Sadová, v 1.NP zcela opraveného panelového domu v klidné lokalitě centra u Tyršových sadů. Je vhodný k částečné rekonstrukci případně k pronájmu stávajícím nájemcem. Byt je možné nabídnout jako pronajatý s dlouhodobou nájemní smlouvou, případně bez nájemce, k dispozici po dohodě. Vybavení: Udržovaný stav,  sádrokartonové bytové jádro, komora v bytě, samostatné WC, koupelna s vanou. Byt je nyní užíván jako 4+1, (velký pokoj rozdělen), nová plastová okna včetně parapetů, zasklená lodžie, sklep. Měsíční zálohy: 4.000,- Kč + elektřina, z toho úvěr 1.950,- Kč/měsíc. Lokalita s vynikající občanskou vybaveností (vše v pochůzí vzdálenosti, park Tyršovy sady), cesta na Prahu 100 m, výborná možnost parkování. Koupi hypotečním úvěrem zajistíme. Zajímavá investice. Prohlídky po dohodě. Ukazatel energetické náročnosti budovy: C

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt