Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU V LIBERCI, STARÉ PAVLOVICE
PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU V LIBERCI, STARÉ PAVLOVICE
Selská, liberec
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona4.790.000 Kč

 

Nabízíme krajový řadový rodinný dům o ploše 128 m2  v Liberci – Starých Pavlovicích – Selská ul. čp. 625. Dům se zahrádkou (53m2),  předzahrádkou (60m2) je situován v klidné ulici, na konci řady řadových
Domů, Výhodou lokace domu je pěší dostupnost pro nákupy (Baumax, Kaufland, Lídl) dále blízkost centra Liberce, Globus, cyklostezka.
Dům je v dobrém stavu, novější kuchyň, 2 koupelny, rozvody, zateplení. Dům je vytápěn plynovým kotlem. Velmi nízké provozní náklady (topení + ohřev TUV 1.700,- Kč/měsíc).
Udržovaná oplocená zahrada. Výborné spojení MHD i k rychlostní komunikaci ve směru Praha a Děčín.
K prezentaci fotografií domu byla použita služba firmy LOCA HOME STAGING LIBEREC. Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován)
Hypotéku zajistíme.

K prodeji exkluzivně nabízíme krajový řadový rodinný dům o ploše 128 m2  v Liberci – Starých Pavlovicích – Selská ul. čp. 625. Dům se zahrádkou (53m2),  předzahrádkou (60m2) je situován v klidné ulici, na konci řady řadových domů. Dům je v dobrém stavu, zateplen, novější kuchyň, koupelna, vytápěn plynovým kotlem s ohřevem vody. Provozní náklady: fond oprav 600,- Kč, vodné 1.000,- Kč, el. energie 1.200,- Kč, plyn 3.000,- Kč/měsíc.

Přízemí: zádveří, šatna, hala s komorou a toaletou, kuchyně, obývacím pokoj s krbovými kamny se vstupem na zahrádku.

Patro: 4 pokoje, hala, koupelna

Výborné spojení MHD i k rychlostní komunikaci ve směru Praha a Děčín. Výhodou klidné lokace domu je jeho pěší dostupnost pro veškerou vybavenost (OBI, Kaufland, Lídl), dále blízkost centra Liberce, cyklostezka, Globus. K prezentaci fotografií domu byla použita služba firmy LOCA HOME STAGING LIBEREC.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován)

Hypotéku zajistíme.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt