Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ 3 BYTŮ V JABLONNÉM V PODJEŠTĚDÍ
PRODEJ 3 BYTŮ V JABLONNÉM V PODJEŠTĚDÍ
Dlouhá ulice, jablonné v podještědí
Prodej
Prodané
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona2.790.000 Kč

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji majoritní část historického domu po rekonstrukci. (podíl 64%). K prodeji jsou 3 vymezené bytové jednotky z celkem 4 bytů v domě v centru Jablonného v Podještědí – Dlouhá ulice.
Byty :
mezonetový byt 5+kk o výměře 127m2 ve 2. a 3.patře domu, v patře ložnice s knihovnou, plánek bytu k dispozici u inzerátu. Vybavení bytu: pěkná kuchyně – myčka 45cm, trouba a sklokeramická deska, digestoř, vestavěné skříně, knihovna, krbová kamna, vytápění rovněž elektrickými přímotopy.
pronajatý byt 2+kk (53 m2) v přízemí domu kuchyně, koupelna s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem
pronajatý byt 1+kk (27,5 m2) pokoj s kuchyní, koupelna  oddělenou společnou chodbou (vana, umyvadlo, wc)
Dům nabízí mimo jiné možnost parkování na vlastním pozemku a společnou velmi pěkně udržovanou zahradu s altánkem a prostorem pro venkovní posezení.
Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován)

Exkluzivně nabízíme k prodeji majoritní část historického domu po rekonstrukci v roce 2011 (podíl 64%). K prodeji jsou 3 vymezené bytové jednotky z celkem 4 bytů v domě v centru Jablonného v Podještědí – Dlouhá ulice.

Dům je o zastavěné ploše 160 m2 se zahradou cca 177 m2 a pozemkem pro parkování 76 m2.

Byty :

mezonetový byt 5+kk o výměře 127m2 ve 2. a 3. patře domu, v patře ložnice s knihovnou, plánek bytu k dispozici u inzerátu. Vybavení bytu: pěkná kuchyně – myčka 45cm, trouba a sklokeramická deska, digestoř, vestavěné skříně, knihovna, krbová kamna, vytápění rovněž elektrickými přímotopy.

pronajatý byt 2+kk (53 m2) v přízemí domu kuchyně, koupelna s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem, etážové plynové topení.

pronajatý byt 1+kk (27,5 m2) v přízemí domu pokoj s kuchyní, koupelna  oddělená společnou chodbou (vana, umyvadlo, wc), etážové plynové topení.

Dům nabízí mimo jiné možnost parkování na vlastním pozemku a společnou velmi pěkně udržovanou zahradu s altánkem a prostorem pro venkovní posezení.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován)

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt