Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRONÁJEM BYTU 2+KK V JANOVĚ DOLE U OSEČNÉ
PRONÁJEM BYTU 2+KK V JANOVĚ DOLE U OSEČNÉ
Janův důl
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona2+1/kkIkona7.000 Kč / měsíc

 

Nabízíme pronájem apartmánu o velikosti 2+kk ( 28,5m2 ) v Janově Dole u Osečné,  1. podlaží zrekonstruovaného venkovského rodinného domu.
Vybavení apartmánu: kuchyňská linka, el. vařič, mikrovlnná trouba, lednice, jídelní stůl, židle, koupelna se sprchovým koutem a WC, postele včetně lůžkovin, šatní skříně. V ceně nájmu internet a satelit. Za poplatek k dispozici pračka. Parkování aut je zajištěno v uzamčeném areálu. Možný krátkodobý i dlouhodobý pronájem.  K dispozici od 03/2018, prohlídky možné po předchozí dohodě.  Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na apartmán: měsíční nájemné 7.000,- Kč včetně služeb, kauce není požadována, provize pro RK 7.000,- Kč.

Pronájem apartmánu o velikosti 2+kk ( 28,5m2 ) v Janově Dole u Osečné,  1. podlaží zrekonstruovaného venkovského rodinného domu. Vybavení apartmánu: kuchyňská linka, el. vařič, mikrovlnná trouba, lednice, jídelní stůl, židle, koupelna se sprchovým koutem a WC, postele včetně lůžkovin, šatní skříně. V ceně nájmu internet a satelit. Za poplatek k dispozici pračka. Parkování aut je zajištěno v uzamčeném areálu. Možný krátkodobý i dlouhodobý pronájem. K dispozici ihned, prohlídky možné po předchozí dohodě. PENB zařazen do energetické třídy G. Náklady na apartmán: měsíční nájemné 7.000,- Kč včetně služeb, jistota 2.000,- Kč, provize pro RK 7.000,- Kč.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt