Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaBYT 4+KK S TERASOU A PARKOVÁNÍM
BYT 4+KK S TERASOU A PARKOVÁNÍM
U slunečních lázní, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona4+1/kk a většíIkona

 

Nabízíme prostorný, slunný byt o výměře 104 m2 s terasou 26 m2 a parkováním na vlastním pozemku v  Liberci Ruprechticích, ul. U Slunečních lázní, v přízemí (1. patře) klidného bytového domu.
Vybavení bytu: kuchyňská linka na míru, spotřebiče zn. AEG nadstandard – sklokeramická varná deska, trouba, lednice s  mrazákem, myčka 60cm, mikrovlnná trouba, plovoucí podlahy a dlažby, 1 pokoj vybaven dětským nábytkem, koupelna s úložným prostorem, vanou, WC a prostorem pro pračku a sučičku, v podlaze podlahové vytápění, samostatné WC, komora s kombinovaným plynovým kotlem, spíž, plastová okna s bambusovými žaluziemi, na terase elektrická markýza na dálkové ovládání, dostatek úložných prostor, samostatná šatna v ložnici a velká vestavěná skříň v předsíni, zabezpečovací zařízení, možnost internetu.
V ceně nájmu 1 parkovací místo na oploceném parkovišti za závorou, možnost připlacení druhého a třetího parkovacího místa v garáži za 1 000,- Kč/místo/měsíc. K bytu je možné užívat větší bezpečnou sklepní kóji s regály, v domě kolárna. Volný ihned. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 18.000,- Kč, služby do 5.000,- Kč,
kauce 25.000,- Kč, provize pro RK 12.000,- Kč.

Byt o výměře 104 m2 s terasou 26 m2 a parkováním na vlastním pozemku v Liberci-Ruprechticích, ul. U Slunečních lázní, v přízemí (1. patře) klidného bytového domu. Vybavení bytu: kuchyňská linka na míru, spotřebiče zn. AEG nadstandard – sklokeramická varná deska, trouba, lednice s  mrazákem, myčka 60cm, plovoucí podlahy a dlažby, 1 pokoj vybaven dětským nábytkem, ložnice má manželskou postel 180/200 s nočními stolky, koupelna s úložným prostorem, vanou, WC a prostorem pro pračku a sušičku, v podlaze podlahové vytápění, samostatné WC, komora s kombinovaným plynovým kotlem, spíž, dřevěná okna s bambusovými žaluziemi, na terase elektrická markýza na dálkové ovládání, dostatek úložných prostor, samostatná šatna v ložnici a velká vestavěná skříň v předsíni, zabezpečovací zařízení. Internet Wifi 205,- Kč/měsíc. V ceně nájmu 1 parkovací místo na oploceném parkovišti za závorou, možnost připlacení druhého a třetího parkovacího místa v garáži za 1.000,- Kč/místo/měsíc. K bytu je možné užívat větší bezpečnou sklepní kóji s regály, v domě kolárna. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Ing. Martina Vrbková
certifikovaný realitní makléř
jednatelka společnosti
+420 777 207 723
vrbkova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt