Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaBYT 2+1, UL. STAŠKOVA, RUPRECHTICE
BYT 2+1, UL. STAŠKOVA, RUPRECHTICE
Staškova, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona2+1/kkIkona

 

Nabízíme pronájem slunného bytu, o velikosti 2+1  (55 m2), klidné místo v žádané lokalitě nedaleko náměstí v Liberci - Ruprechticích, ul. Staškova. Byt je situován v 1. patře zděného domu.
Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, nový sporák, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, v předsíni bytu věšáková stěna, botník a šatní skříň, plovoucí podlahy v celém bytě, vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Bezproblémové parkování před domem na ulici. Možný dlouhodobý pronájem. K užívání sklep. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Prohlídky možné od 19. 9. 2017. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Náklady na byt: měsíční nájemné 6.000,- Kč, služby cca 2.500,- Kč, jistota 10.000,- Kč, provize RK 7.900,- Kč.

Byt, o velikosti 2+1 (55 m2), klidné místo v žádané lokalitě nedaleko náměstí v Liberci - Ruprechticích, ul. Staškova. Byt je situován v 1. patře zděného domu.  Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, nový sporák, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, v předsíni bytu věšáková stěna, botník a šatní skříň, plovoucí podlahy v celém bytě, vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Bezproblémové parkování před domem na ulici. K užívání sklep. Vhodný je pro maximálně 2 dospělé osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt