Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečkaPRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, FRÝDLANT
PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, FRÝDLANT
Tyršova, frýdlant
Prodej
Volné
IkonaProdejIkona4+1/kk a většíIkona3.150.000 Kč

 

Nabízíme k prodeji vícegenerační zděný rodinný dům se zahradou a garáží. Dům se nachází v klidné části nedaleko centra Frýdlantu, ulice Tyršova. Dvoupodlažní dům je částečně podsklepený a skládá se ze 3 bytových jednotek, každá se samostatným vstupem. Na zahradě za domem stojí samostatný obytný domek se zastavěnou plochou 31 m2, vhodný je například jako byt správce.
Všechny 4 byty jsou obsazeny nájemci s tržním nájemným.
přízemí:
byt 2+1 o výměře 66 m2 s vlastní garáží a verandou
byt 2+1 o výměře 50 m2 s velkým sklepem 34 m2
1. patro:
byt 3+kk o výměře 75 m2
Dům vhodný jako investice, kterou je možné spojit s vlastním bydlením. Byty jsou v udržovaném, dobrém stavu, novější koupelny, vlastní plynové topení, vlastní měření energií.
Dům má novou, zateplenou střechu, plastová okna, nový plot, zámková dlažba před domem, novější omítky, sklep po kompletní opravě.
Celková rozloha pozemku 918 m2, zastavěná plocha domu 323 m2 zastavěná plocha garáže 23 m2.
Nově byl vyhotoven průkaz PENB, dle kterého splňuje nemovitost třídu D.
Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti. Hypotéku zajistíme.

Nabízíme k prodeji vícegenerační zděný rodinný dům se zahradou a garáží. Dům se nachází v klidné části nedaleko centra Frýdlantu, ulice Tyršova. Dvoupodlažní dům je částečně podsklepený a skládá se ze 3 bytových jednotek, každá se samostatným vstupem. Na zahradě za domem stojí samostatný obytný domek se zastavěnou plochou 31 m2, vhodný je například jako byt správce. Všechny 4 byty jsou obsazeny nájemci s tržním nájemným. Přízemí: • byt 2+1 o výměře 66 m2 s vlastní garáží a verandou, • byt 2+1 o výměře 50 m2 s velkým sklepem 34 m2, 1. patro:  • byt 3+kk o výměře 75 m2. Dům vhodný jako investice, kterou je možné spojit s vlastním bydlením. Byty jsou v udržovaném, dobrém stavu, novější koupelny, vlastní plynové topení, vlastní měření energií. Dům má novou, zateplenou střechu, plastová okna, nový plot, zámková dlažba před domem, novější omítky, sklep po kompletní opravě.Celková rozloha pozemku 918 m2, zastavěná plocha domu 323 m2 zastavěná plocha garáže 23 m2. Nově byl vyhotoven průkaz PENB, dle kterého splňuje nemovitost třídu D. Kupující hradí daň z nabytí nemovitosti. Hypotéku zajistíme.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt