Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečka BYT 3+1, KRÁLŮV HÁJ
BYT 3+1, KRÁLŮV HÁJ
Frimlova , liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona3+1/kkIkona

 

Nabízíme pronájem pěkného bytu o velikosti 3+1 (61,4 m2) v prvním nadzemním podlaží bytového domu v atraktivní části Liberce – Králův Háj, ul. Frimlova.
Vybavení bytu: kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou a digestoří, myčka, lednice s mrazákem, koupelna se sprchovým koutem a WC, pračka, prostorná chodba, vlastní plynové topení – plynový kotel s ohřevem vody, dlažba (kuchyň, koupelna), parkety v pokojích, nová okna se žaluziemi a garnyžemi, k dispozici připojení na internet, TV, vlastní měření energií (plyn, elektřina), k bytu náleží kotelna o velikosti 9,8 m2, která se dá využít jako sklep. Byt je v blízkosti liberecké přehrady, pravidelný autobusový spoj do centra. Parkování je možné u domu. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Volný od 1.10. 2017. Náklady na byt :  měsíční nájemné 7.000,- Kč, služby do 3.000,- Kč, jistota 10.000,- Kč, provize RK 8.500,- Kč

Byt o velikosti 3+1 (61,4 m2) v prvním nadzemním podlaží bytového domu v atraktivní části Liberce – Králův Háj, ul. Frimlova. Vybavení bytu: kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou a digestoří, myčka, lednice s mrazákem, koupelna se sprchovým koutem a WC, pračka, prostorná chodba, vlastní plynové topení – plynový kotel s ohřevem vody, dlažba (kuchyň, koupelna), parkety v pokojích, nová okna se žaluziemi a garnyžemi, k dispozici připojení na internet, TV, vlastní měření energií (plyn, elektřina), k bytu náleží kotelna o velikosti 9,8 m2, která se dá využít jako sklep. Byt je v blízkosti liberecké přehrady, pravidelný autobusový spoj do centra. Parkování je možné u domu. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt