Logo
HOMETečkaNabídka nemovitostíTečka BYT 3+1 U DOLNÍCH KASÁREN
BYT 3+1 U DOLNÍCH KASÁREN
štefánikovo, liberec
Pronájem
Pronajaté
IkonaPronájemIkona3+1/kkIkona

 

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o celkové výměře 80 m2 nedaleko centra Liberce, Štefánikovo náměstí. Přízemí bytového domu nad plaveckým bazénem.
Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, sporák, nová koupelna s vanou a WC, nová plastová okna s žaluziemi. V pokojích koberce, dlažba na chodbě a v koupelně. Samostatné vytápění a ohřev vody - plynový kotel. Možný dlouhodobý pronájem. K dispozici sklep. Vhodný je pro maximálně 4 osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.  Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. Byt je volný k nastěhování od 1.9. 2017, prohlídky možné po dohodě.
Náklady na byt: měsíční nájemné: 10.000,- Kč + služby  cca 3.500,- Kč, jistota: 15.000,- Kč, provize RK 8.000,- Kč.

Byt 3+1 o celkové výměře 80 m2 nedaleko centra Liberce, Štefánikovo náměstí. Přízemí bytového domu nad plaveckým bazénem. Vybavení bytu: nová kuchyňská linka, sporák, nová koupelna s vanou a WC, nová plastová okna s žaluziemi. V pokojích koberce, dlažba na chodbě a v koupelně. Samostatné vytápění a ohřev vody - plynový kotel. Možný dlouhodobý pronájem. K dispozici sklep. Vhodný je pro maximálně 4 osoby, nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Makléř
Miloslava Strobachová
certifikovaný realitní makléř
specialista na pronájmy
+420 604 332 166
strobachova@velinvest.cz
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt